17-річна українка ефектним кидком завоювала "золото" Великого Шолома з дзюдо: з'явилося яскраве відео

24.9тЧитати новину російською

Українка Дар'я Білодід блискуче завершила турнір престижної комерційної серії Великого Шолома з дзюдо, який проходив в Дюссельдорфі. 17-річна киянка завоювала в Німеччині "золото".

У фіналі змагань наша юна спортсменка здобула розкішну перемогу над представницею Угорщини Євою Черновіцкі. Білодід виграла Grand Slam в Дюссельдофе, завершивши свої виступи ефектним кидком.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам насолодитися класним прийомом від Даші, яку Міжнародна федерація дзюдо називає українським вундеркіндом.

Ще одну медаль в Дюссельдорфі для України здобув Георгій Зантарая. Він здобув в Німеччині "срібло".

Відзначимо, що цей тріумф Білодід став вже другим для Даші в цьому році на етапах Grand Slam. Раніше 17-річна киянка виграла турнір у Франції.

Як повідомляв "Обозреватель", українські дзюдоїсти влаштували медальну феєрію в Європі, здобувши 7 комплектів нагород.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".