21-річна українка завоювала "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики

Читати новину російською

Українська важкоатлетка Вероніка Івасюк стала віце-чемпіонкою Європи. Наша співвітчизниця виборола "срібло" у ривку на європейській першості, яка проходить у хорватському Спліті.

21-річна українка, яка виступає у ваговій категорії 58 кг, повторила свій минулорічний результат. У 2016 році Івасюк також була другою на чемпіонаті Європи. Однак, якщо тоді вона підняла 90-кілограмову штангу, то в цей раз Вероніка поліпшила власний показник на 5 кг.

Єдиною, хто зумів перевершити нашу спортсменку в цій дисципліні, стала представниця Латвії Ребека Коха (97 кг).

Варто зазначити, що в поштовху Івасюк також поліпшила свій персональний рекорд (111 кг), взявши 115 кг. Але за підсумками двох видів програми уродженка Івано-Франківської області відкотилася на 4 місце.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка завоювала історичну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Читайте всі новини по темі "важка атлетика" на сайті "Обозреватель".