Українська легкоатлетка блискуче виграла етап Кубка світу

25,5 т.

Українка Юлія Єлістратова виграла турецьке гран-прі Кубка світу з триатлону. У Аланьї Єлістратова показала результат 1:59:32, ставши кращою серед 68 учасниць. Наша спортсменка не надто вдало розпочала гонку. Після першого етапу (плавання) вона була в середині третього десятка. Але провівши блискучу велогонку, Юлія скоротила відставання, а на біговому етапі 27-річна житомирянка добилася перемоги. "Я дуже рада виграти друге золото на Кубку світу. Мені дуже подобається це місце, особливо плавання в океані. Уболівальники завжди надають мені найтепліший прийом. Після того, як я скоротила відставання, я зрозуміла що можу перемогти. Мій тренер сказав, що можна так не поспішати на фініші, але я хотіла гарантувати собі перше місце", - заявила після перемоги Юлія. Президент України Петро Порошенко одним з перших привітав українську легкоатлетку.

Золото в Аланії стало першою нагородою на етапах світової серії цього року для Юлії та другою перемогою на етапах Кубка Світу. У 2010 році уродженка Житомира перемогла на етапі Кубка світу в Тісайвароші (Угорщина). Нагадаємо, що Єлістратова є володаркою Кубка Європи-2015 і займає перше місце в рейтингу тріатлоністок Європи. На третьому місці розташувалася українка Інна Рижих.