Донецький гімнаст виграв для України чотири медалі на турнірі в Німеччині

5.8тЧитати новину російською

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв виграв два "золота", "срібло" і "бронзу" на престижному турнірі серії World Challenge Cup 2016, який з 31 березня по 3 квітня проходив у Коттбусі, Німеччина.

22-річний уродженець Донецька став кращим в опорному стрибку і у вправах із поперечиною. В обох спробах стрибка зі складністю 6.0 Верняєв показав результат вище 15 балів - 15.133 за першу і 15.333 за другу.

В підсумку українець впевнено виграв змагання, випередивши найближчого переслідувача китайця Ріян Ку більш ніж на три десятих бала. На перекладині наш співвітчизник показав результат 14.966.

Раніше Верняєв завоював "бронзу" у вільних вправах, отримавши від суддів 14,833 бала.

У вправі на коні Верняєв став срібним призером із результатом 15 балів рівно.

Нагадаємо, що кілька днів тому Верняєв здобув срібну медаль на Кубку світу в Німеччині, а наприкінці минулого року завоював ліцензію на Олімпійські ігри в Ріо.

Читайте всі новини по темі "спортивна гімнастика" на сайті "Обозреватель".