Збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби - 12 березня 2016

2,0 т.

Жіноча збірна України тріумфально провела чемпіонат Європи з вільної боротьби, ставши переможцем турніру. У столиці Латвії Ризі "жовто-сині" посіли перше командне місце маючи на рахунку 59 балів. Українки не завоювали жодної золотої медалі, при цьому значно випередивши інших переслідувачів у командному заліку. Збірна Білорусі набрала 49 балів, а стали третіми росіянки, які набрали 43 бали.

Читайте: Українських борців визнали найкращими на планеті

В активі України сім медалей. Віце-чемпіонками Європи стали Юлія Ткач (вагова категорія 63 кг), Оксана Гергель (60 кг) і Тетяна Кіт (55 кг). У фіналаі "бронзу" завоювали Юлія Хавалджи-Благиня (53 кг), Ганна Василенко (58 кг), Аліна Махиня (69 кг) і Алла Черкасова (75 кг).

Читайте: Український призер Кубка Європи з боротьби прийняв громадянство Росії

Варто зазначити, що чоловіча збірна України з однією срібною та трьома бронзовими медалями посіла третє місце в загальнокомандному заліку.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українські борці виграли 50 медалей на міжнародному турнірі.