планшету Взяти участь

/Паралімпіада-2018

Україна завоювала п'ять медалей на Паралімпіаді-2018

34.3тЧитати матеріал російською

Українські спортсмени завоювали п'ять медалей у перший день Паралімпійських ігор, 9 березня, які стартували в Пхенчхані.

Першу нагороду "взяла" біатлоністка Людмила Ляшенко, зазначено на офіційному сайті змагань.

Ляшенко стала бронзовим призером у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату.

У спринті серед чоловіків з проблемами зору українці завоювали відразу дві нагороди. Перше золото для України виграв вже триразовий Паралімпійський чемпіон Віталій Лук'яненко, а бронзова медаль у цій гонці на рахунку Анатолія Ковалевського.

Також Оксана Шишкова фінішувала другою у спринті серед жінок з проблемами зору, у гонці з біатлону на 7,5 кілометри стоячи Ігор Рептюх прийшов третім.

Таким чином, після першого дня в активі України п'ять медалей - одне золото, одне срібло та три бронзи.

У неофіційному медальній заліку Україна четверта. Лідирує США (3-1-1), далі йдуть Франція (2-1-0) і атлети з Росії (2-1-0).

Як повідомляв "Обозреватель", у південнокорейському Пхенчхані у п'ятницю, 9 березня, стартували XII зимові Паралімпійські ігри. Головна подія чотириріччя серед спортсменів з обмеженими можливостями почалося яскравою церемонією відкриття.

Читайте всі новини по темі "Паралімпіада-2018" на сайті "OBOZREVATEL".