Український плавець драматично виграв "золото" Паралімпіади-2016

83,5 т.
Український плавець драматично виграв 'золото' Паралімпіади-2016

Українець Сергій Кліпперт став чемпіоном Паралімпіади-2016. Наш плавець у драматичній боротьбі із азербайджанцем Романом Салеєм виборов "золото" в 100-метрівці на спині у класі S12.

Програвши старт, Сергій лише на середині дистанції наздогнав суперника та врешті-решт зумів випередити конкурента за золотою медаллю. Кліпперт показав час 59.77 секунд.

Варто зазначити, що українець здивував багатьох. У фінальному запливі він зумів поліпшити свій кваліфікаційний результат майже на дві секунди.

Читайте: ЗМІ розкрили секрет успіху України на Паралімпіаді в Ріо

Салей відстав від нашого співвітчизника менш, ніж на одну секунду. Третім фінішував американець Такер Дарпа (1: 01.04 хв).

Завдяки перемозі Кліпперта скарбничка України в Ріо-де-Жанейро поповнилася 75-й медаллю. Тепер в активі "синьо-жовтих" 29 золотих, 21 срібна та 25 бронзових комплектів нагород.

Відразу після цього наші плавці вибороли ще дві медалі. Ярина Матло здобула "срібло" у 100-метрівці на спині (S12), а Олександр Мащенко став третім на аналогічній дистанції батерфляєм (S11).

Пізніше Україна зі світовим рекордом завоювала 80-у медаль на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, напередодні український велогонщик став дворазовим чемпіоном Паралімпійських ігор.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру