LTE планшету Взяти участь

/Паралімпіада 2016

Україна зі світовим рекордом виборола три "золота" на Паралімпійських турнірах із плавання

25.6тЧитати матеріал російською

Українка Єлизавета Мерешко завоювала золоту медаль на Паралімпійському турнірі із плавання. Наша співвітчизниця у класі S6 (проблеми з опорно-руховим апаратом) пропливла стометрову дистанцію вільним стилем за 1:11.40, встановивши світовий рекорд і показавши найкращий особистий час у кар'єрі.

"Срібло" дісталося ще одній українській плавчині - Вікторії Савцовій. Третю сходинку посіла Еллі Робінсон із Великобританії.

Друге "золото" на рахунку харків'янина Максима Веракса. 28-річний спортсмен у категорії S12 (втрата зору) був найкращим на пятьдесятиметрівці вільним стилем. Результат нашого співвітчизника - 23.67.

Бронзову медаль у цьому запливі добув Ілля Яременко. Він 0.12 секунди програв азербайджанцю Дмитро Салей.

Третє "золото" вечора у плаванні взяла Ганна Стеценко. Дівчина найшвидше пропливла стометрівку на спині у класі S13.

Також бронзову нагороду виборов Андрій Деревинський. Український плавець показав час 40.94 на дистанції 50 метрів у класі S4.

Ще одне "срібло" в активі Ярослава Денисенко. Українець проплив 100 метрів на спині в класі S13 із результатом 59.02.

Не залишилися без медалей і наші легкоатлети. Відома українська спортсменка Оксана Ботурчук стала другою в забігу на 400 метрів у класі T12 (втрата зору).

Зазначимо, що це не перша медаль Мерешко на Паралімпійських іграх у Ріо. Раніше наша спортсменка завоювала "золото" на дистанції 50 м вільним стилем у класі S6.

Читайте всі новини по темі "Паралімпіада 2016" на сайті "OBOZREVATEL".