Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Україна зі світовим рекордом виборола три "золота" на Паралімпійських турнірах із плавання

25.5тЧитати матеріал російською

Українка Єлизавета Мерешко завоювала золоту медаль на Паралімпійському турнірі із плавання. Наша співвітчизниця у класі S6 (проблеми з опорно-руховим апаратом) пропливла стометрову дистанцію вільним стилем за 1:11.40, встановивши світовий рекорд і показавши найкращий особистий час у кар'єрі.

"Срібло" дісталося ще одній українській плавчині - Вікторії Савцовій. Третю сходинку посіла Еллі Робінсон із Великобританії.

Друге "золото" на рахунку харків'янина Максима Веракса. 28-річний спортсмен у категорії S12 (втрата зору) був найкращим на пятьдесятиметрівці вільним стилем. Результат нашого співвітчизника - 23.67.

Бронзову медаль у цьому запливі добув Ілля Яременко. Він 0.12 секунди програв азербайджанцю Дмитро Салей.

Третє "золото" вечора у плаванні взяла Ганна Стеценко. Дівчина найшвидше пропливла стометрівку на спині у класі S13.

Також бронзову нагороду виборов Андрій Деревинський. Український плавець показав час 40.94 на дистанції 50 метрів у класі S4.

Ще одне "срібло" в активі Ярослава Денисенко. Українець проплив 100 метрів на спині в класі S13 із результатом 59.02.

Не залишилися без медалей і наші легкоатлети. Відома українська спортсменка Оксана Ботурчук стала другою в забігу на 400 метрів у класі T12 (втрата зору).

Зазначимо, що це не перша медаль Мерешко на Паралімпійських іграх у Ріо. Раніше наша спортсменка завоювала "золото" на дистанції 50 м вільним стилем у класі S6.

Читайте всі новини по темі "Паралімпіада 2016" на сайті "OBOZREVATEL".