Україна виграла два "золота", побивши світовий рекорд на Паралімпіаді-2016

1 хвилина
34,1 т.
Україна виграла два 'золота', побивши світовий рекорд на Паралімпіаді-2016

Український плавець Максим Крипак став дворазовим паралімпійських чемпіоном в Ріо-де-Жанейро. Наш співвітчизник виграв "золото" в запливі 100 метрів на спині в класі S10.

21-річний Крипак подолав дистанцію за 57.24 секунди. Цей результат дозволив встановити Максиму новий світовий рекорд.

Читайте: Паралімпіада-2016: календар змагань

Друге місце посів представник Нідерландів Олів'є Ван де Воорт, а третім фінішував ще один українець - Денис Дубров.

Паралельно ще одне "золото" Україна здобула у велотреку. У фінальній гонці класу S5 на дистанції 4000 м першим став Єгор Дементьєв. Він на 7 секунд обійшов австралійця Алістейра Донохью.

paralympic.org - Єгор Дементьєв

Завдяки цьому медальному успіху скарбничка України налічує вже 38 нагород. В активі "синьо-жовтих" 13 золотих, 10 срібних і 15 бронзових медалей.

Нагадаємо, напередодні Україна з рекордом завоювала дев'яте "золото" Паралімпіади-2016. Після цього наші плавці здобули в Ріо ще п'ять медалей.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна завоювала "золото" і два "срібла" у третій день Ігор.

Читайте: Україна виграла 17 медалей у другий день Паралімпіади-2016

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру