LTE планшету Взяти участь

/Паралімпіада 2016

Україна зі світовим рекордом виборола 60-ю медаль на Паралімпійських іграх у Ріо

63.4тЧитати матеріал російською

Українці Денис Дубров і Максим Кріпак тріумфально виступили на 100-метрівці батерфляєм на Паралімпіаді-2016. Наші плавці здобули "золото" та "срібло" у класі S10 - змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Уродженець Дніпра впевнено виграв цей заплив, показавши результат. 54,71 сек. Це новий світовий рекорд. Максим Кріпак, який представляє Харків, подолав дистанцію за 54,90. Третє місце зайняв бразилець Андре Бразіл.

Завдяки цим медалей скарбничка збірної України у Ріо-де-Жанейро поповнилася 60-м комплектом нагород. Тепер в активі "синьо-жовтих" 22 золотих медалі, 18 срібних і 20 бронзових.

Пізніше, ще одне "срібло" Україні приніс Євген Богодайко. Наш плавець фінішував другим у фінальному запливі на 50 м батерфляєм.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна завоювала 20-е "золото" Паралімпіади-2016.

Нагадаємо, п'ятий день Ігор почався для української команди з того, що наш легкоатлет з рекордом виграв "золото" у забігу на 200 метрів.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру

Читайте всі новини по темі "Паралімпіада 2016" на сайті "OBOZREVATEL".