Україна зі світовим рекордом завоювала три "золота" на Паралімпіаді-2016

43,6 т.
Україна зі світовим рекордом завоювала три 'золота' на Паралімпіаді-2016

Українські плавці продовжують блискуче виступати на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро. У кінці четвертого дня Ігор-2016 наші спортсмени додали до "жовто-синьої" скарбнички одразу три золоті медалі.

Два комплекти нагород вищої проби здобули на 100-метрівці брасом, а ще одне "золото" зі світовим рекордом Україні приніс чоловічої заплив на 200 м змішаним стилем.

Читайте: Зі світовим рекордом! Україна взяла два "золота" на Паралімпіаді в Ріо

Золотий почин поклала Єлизавета Мерешко у класі SB5. Вона подолала дистанцію за 1: 41.63 хв, випередивши свою співвітчизницю Вікторію Савцову (1: 42.14). "Бронзу" отримала китаянка Лінглінг Сонг.

Олексій Федина став кращим у своєму запливі, розділивши перше місце із представником Узбекистану Фірдавсбеком Мусабековим. Обидва плавці показали однаковий час 1: 04.94, а третім став білорус Ігор Боки.

Третє "золото" на 200 метрах здобув Денис Дубров, установивши світовий рекорд (1: 34.98 хв). У цій дисципліні українці зайняли подіум. Максим Крипак завоював "срібло", а Дмитро Ванзенко взяв "бронзу".

Нагадаємо, що напередодні українка здобула 15-те "золото" для нашої команди в Ріо, вигравши у фіналі настільного тенісу.

Читайте: Паралімпіада-2016: Україна вийшла на друге місце за кількістю медалей

Таким чином в активі "синьо-жовтих" 47 медалей - 18 золотих, 12 срібних і 17 бронзових.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру