Збірна Росії з хокею зіграла зі США на Олімпіаді: результат матчу

17.1тЧитати новину російською

Чоловіча хокейна збірна Росії розгромила команду США в поєдинкові групового етапу Олімпіади-2018. Зустріч у Пхенчхані завершилася з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі на 7-й хвилині відкрив нападник Микола Прохоркін. Пізніше 24-річний форвард подвоїв перевагу росіян, оформивши дубль на 22-й хвилині. Також двома забитими шайбами (на 40-й і 42-й хвилинах) відзначився ветеран команди Ілля Ковальчук.

У паралельному матчі збірна Словаччини не зуміла обіграти команду Словенії в основний час, таким чином, поступившись РФ першим місцем у групі. Завдяки цьому олімпійські атлети з Росії вийшли безпосередньо до чвертьфіналу, минувши стадію 1/8.

Нагадаємо, що після ганьби в грі зі Словаччиною (2:3), Росія реабілітувалася перемогою над Словенією з розгромним рахунком 8:2.

Читайте всі новини по темі "Олімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".