На Олімпіаді-2018 побитий головний рекорд всіх часів

37тЧитати новину російською

Збірна Норвегії встановила новий рекорд за весь час проведення зимових Олімпіад за загальною кількістю виграних нагород - 38. Це досягнення було встановлено в суботу, 24 лютого, коли в командних змаганнях гірськолижників норвезькі спортсмени вибороли "бронзу".

На рахунку норвежців 13 золотих, 14 срібних і 11 бронзових нагород. Попереднє досягнення належало збірної США. У Ванкувері-2010 американські спортсмени піднімалися на п'єдестал пошани 37 (9-15-13) раз.

Нагадаємо, що збірна України на Іграх-2018 завоювала одну "золоту" медаль . Кращим в змаганнях з лижної акробатики став миколаївський фристайлист Олександр Абраменко.

Ця нагорода дозволила нашій країні увірватися в медальний залік , випередивши спортсменів з Росії і Китаю.

Читайте всі новини по темі "Олімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".