Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Українська бігунка виграла передолімпійський турнір у Польщі

14.1тЧитати матеріал російською

Українська легкоатлетка Ольга Земляк стала переможницею останнього передолімпійського турніру перед Іграми в Ріо з бігу на 400 метрів.

У польському Сопоті на Janusz Sidlo Memorial наша співвітчизниця показала результат 50,68 секунд. Її найближча переслідувач, полячка Юстина Свенте, відстала всього лише на 12 сотих секунди.

Визначити переможця забігу судді змогли лише завдяки фотофінішу. А третьою стала ще одна представниця Польщі, Малгожата Голуб, із результатом 52,16 сек.

Як повідомляв "Обозреватель", українська легкоатлетка Наталія Прищепа стала переможницею чемпіонату Європи-2016.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "OBOZREVATEL".