Олімпіада-2016. Українець не зміг здобути "бронзу" турніру з дзюдо

6,1 т.
Артем Блошенко

Український дзюдоїст Артем Блошенко програв Ельмару Гасимову в півфіналі олімпійського турніру в категорії до 100 кг.

Титулований азербайджанець агресивно почав поєдинок, спробувавши відразу захопити ініціативу, проте українець, добре вивчивши манеру боротьби суперника й уважно стежачи за ногами, вдало протистояв Ельмару.

Через пасивне ведення боротьби Блошенко отримав попередження, а через кілька секунд Гасимов за рахунок підсічки кинув на спину Артема і достроково виграв поєдинок.

У 31-річного уродженця Донецька залишається останній шанс у фіналі здобути бронзу.

Нагадаємо, що раніше Блошенко в 1/8 фіналу розібрався з Чо Гухамою (Південна Корея) - 100:0, а потім у чвертьфіналі був сильнішим за віце-чемпіона світу, німця Карла-Річарда Фрея (112:0)

Читайте: Олімпіада-2016. Український дзюдоїст знищив суперника за півтори хвилини

Як повідомляв "Обозреватель", бронзового призера Олімпіади з дзюдо побили на пляжі в Ріо. А грузинський боксер після перемоги над росіянином познущався над суперником, нагадавши йому про військову агресію РФ.