Олімпіада-2016: росіянку виключили з фіналу змагань із веслування

30,6 т.
Олена Анюшина

Росіянку Олену Анюшину виключили з переліку учасниць фіналу Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в змаганнях із веслування на байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів.

Про це в середу, 17 серпня, повідомляє ТАСС.

У своєму півфіналі Анюшина стала четвертою, показавши сьомий час у загальному заліку, і була включена до списку учасниць фінального заїзду. Після перегляду результатів замість росіянки серед фіналістів опинилася спортсменка із Сербії Далма Ружичич-Бенедек.

Анюшуну включили з переліку фіналістів через помилку комп'ютера. Згідно з чинним регламентом, до фіналу потрапляють спортсмени, які посіли перше і друге місця у своїх заїздах, а також два кращі атлети, які показали третій результат.

Читайте: Олімпіада-2016: "Усе через жінок!" Російський тренер відзначився скандальним висловлюванням

Нагадаємо, що раніше через подібну помилку з медального фіналу був виключений український спортсмен. Пізніше організатори виправили це непорозуміння і повернули українця в основний заплив.