Воротар збірної Росії став жертвою безглуздого конфузу в США: опубліковано відео

9,2 т.

Воротар "Тампи" Андрій Василевський пропустив безглузду шайбу в матчі НХЛ проти "Оттави". Голкіпер збірної Росії просто став жертвою безглуздого конфузу.

Комічний інцидент, в якому росіянина підставили власні ж одноклубники, стався на сьомій хвилині першого періоду.

Форвард "Оттави" Боббі Райн вийшов один на один з Андрієм Василевським, який відбив кидок американця. Захисник Даніель Жірарді виявився першим на підборі після сейву, але кинув шайбу в партнера по команді Брейдона Коберна, від якого вона і залетіла у ворота.

Читайте: Зірці збірної Росії жорстоко помстилися за спробу вирубати суперника: опубліковано відео

При цьому варто відзначити, що цей безглуздий автогол не став фатальним. Сам матч завершився перемогою "Тампи" з рахунком 4:3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що хокеїста збірної Росії жорстоко вирубали під час матчу НХЛ.