планшету на Android Взяти участь

/Хокей

Визначився переможець чемпіонату світу з хокею

28.5тЧитати матеріал російською

Збірна Швеції виграла чемпіонат світу з хокею-2018. У фінальному поєдинку, який пройшов в датському Копенгагені, "синьо-жовті" хокеїсти обіграли команду Швейцарії - 3:2.

Поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі, переможець якої визначився лише в серії післяматчевих буллітів.

Перші 15 хвилин на льоду точилася вперта позиційна гра без забитих шайб. Лише в кінці періоду збірні обмінялися влучними кидками - 1:1.

Подібний малюнок демонстрували хокеїсти і в другій двадцятихвилинці. Швейцарці вже на 3 хвилині вийшли вперед, але за 6 хвилин до свистка на перерву шведи впевнено реалізували більшість і знову зрівняли рахунок.

Третій період, як і екстратайм, нічим не порадував глядачів, а в серії хокейних пенальті удача посміхнулася шведам.

Швеція - Швейцарія - 3:2 (1:1, 1:1, 0:0)

0:1 - 16 Нідеррайтер (Фіала, Йосі)
1:1 - 17 Нюквіст (Екхольм)
1:2 - 23 Майер ()
2:2 - 34 Зібанежад (Екман-Ларссон)

У матчі за третє місце Канада сенсаційно програла США і вперше з 2015 року не змогла виграти медалі турніру. На трьох минулих чемпіонатах світу канадці двічі брали "золото", один раз - "срібло".

США - Канада - 4: 1 (0: 0, 1: 1, 3: 0)
1: 0 - 26 Крайдер (Дебрінкат, Ларкін)
1: 1 - 38 Влешік (Терріс, Хорват)
2: 1 - 53 Боніно (Кейн)
3: 1 - 57 Лі (Макевой)
4: 1 - 58 Крайдер ()

Відзначимо, що збірна Росії зганьбилася в чвертьфіналі, програвши Канаді і втративши шанси на медалі.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".