/ Хокей

Український хокеїст забив дивовижну шайбу з-за воріт в УХЛ

5.3т
Читати матеріал російською

У матчі 34-го туру Української хокейної ліги Парі-Матч гравець херсонського "Дніпра" Олександр Шибаєв забив неймовірну шайбу у стилі американської гри лакрос у ворота "Крижаних Вовків".

УХЛ опублікувала відео голу на своїй офіційній сторінці в YouTube. У третьому періоді поєдинку за рахунку 7:2 Шибаєв красиво підчепив шайбу та відправив її в сітку з-за воріт суперників, встановивши остаточний результат зустрічі – 8:2.

Олександр Шибаєв

УХЛ

Херсонський "Дніпро" здобув сьому перемогу в семи матчах проти "Крижаних Вовків" у нинішньому сезоні. Київська команда посідає передостаннє місце у турнірній таблиці чемпіонату, а дніпряни ведуть відчайдушну боротьбу за другу позицію з "Донбасом".

Як повідомляв OBOZREVATEL, на останній хвилині поєдинку між "Дніпром" і "Крижаними Вовками" зав'язалася масова бійка, в якій взяв участь навіть президент киян.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".