Україна здобула ефектну перемогу на ЧС з хокею U-18

7.4тЧитати новину російською

Юніорська збірна України з хокею виграла в другому матчі чемпіонату світу в дивізіоні ІВ, який з 14 по 20 квітня проходить в Києві. Наші співвітчизники в драматичному матчі здобули перемогу над командою Австрії - 5:3.

У стартовому періоді українцям вдалося, нарешті, реалізувати більшість, з чим в попередньому матчі з Японією у нашої команди виникли великі проблеми. Правда, період завершився внічию, так як австрійці відігралися. Друга 20-хвилинка розпочалася жваво - Україна не реалізувала вірний шанс, а ось суперник використав вихід один на один.

Благо, господарі оперативно відігралися і, в цілому, в другому періоді виглядала краще. Шкода тільки, що залишаються великі проблеми з реалізацією моментів. Під час однієї з атак Олександр Пересунько, виїжджаючи на п'ятак, врізався у воротаря. І нехай його штовхав суперник, рефері вирішили, що це фол проти кіпера Австрії і видалили українця. Гості використали шанс в більшості і повели 3:2.

В цілому, заключний період залишився за Україною. Поступове тиск все ж позначилося і Україна зрівняла рахунок. Фелікс Морозов здорово зіграв на п'ятаку і красиво відправив шайбу у сітку, 3:3. І тут ще одна атака молодих українців привела до голу. Кривошапкин увійшов в зону і завдав потужного кидок, з яким кіпер не впорався. 4:3, гарний камбек.

В кінці тренер збірної України взяв тайм-аут і зумів заспокоїти хокеїстів, які здобули першу перемогу на турнірі. Ще й встигли забити у порожні ворота.

Україна U-18 - Австрія U-18 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

Шайби: Даниленко (Халін, Морозов - більш) - 1:0, 16:42 Кандемір (Россі, Кляйсс) - 1:1, 20:40 Лінднер (Баумгартнер) - 1:2, 21:51 Кривошапкин (Пересунько) - 2 :2, 30:23 Россі (Баумгартнер - більш) - 2:3, 56:02 Морозов (Халін, Бабчук) - 3:3, 56:46 Кривошапкин (Кругляков) - 4:3, 59:30 Матейченко (в порожні ворота) - 5:3

Воротарі: Оганджанян - Шмідт

Кидки: 25 (5 + 12 + 8) - 41 (10 + 16 + 15)

Наступний матч українські юніори зіграють 17 квітня проти Угорщини. Нагадаємо, що днем раніше Австрія здобула перемогу над Італією (2:1), а Україна в першому поєдинку юніорського чемпіонату світу поступилася Японії (0:1).

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "Обозреватель".