Україна програла другий матч на ЧС з хокею

11,2 т.

Національна збірна України з хокею програла команді Естонії в другому матчі чемпіонату світу в Дивізіоні IB. На турнірі, який проходить в литовському Каунасі, підопічні Олександра Савицького поступилися прибалтам - 0:2.

Гра почалася шокуюче для українців. Вже на 39-й секунді шайба побувала у воротах Сергія Гайдученко. У рівній грі "жовто-сині" в середині першого періоду пропустили ще раз, при цьому самі відзначитися не змогли.

Читайте: Спортивні дівчата на хокеї в Києві "запалили" трибуни

У наступних періодах гра проходила в схожому стилі - естонці ефективно діяли у своїх воріт, нейтралізуючи моменти української збірної, в свою чергу досить гостро відповідаючи. Естонія зуміла зберегти свої ворота на замку, завдавши українцям першої поразки в Литві.

Чемпіонат світу, Дивізіон IB

Україна - Естонія - 0:2 (0: 2, 0: 0, 0: 0)

Шайби: 0:1 Рооба (Макров, Лахесалу), 00:39, 0:2 Васенкін (Кеттунен, Горностаєв), 9:03

Як повідомляв "Обозреватель", юнацька збірна України виграла чемпіонат світу в Дивізіоні IB і підвищилася в класі.