Став відомий переможець чемпіонату України з хокею

10,3 т.

ХК "Донбас" переміг суперників із Херсона в п'ятому матчі фінальної серії Української хокейної ліги Парі-Матч і достроково завоював золоті медалі першості.

Переможний для себе поєдинок донецький клуб почав з активного пресингу – більшу частину ігрового часу "Донбас" проводив у зоні противника, атакуючи ворота Олега Петрова. Такий настрій фактично одразу вилився в шайбу від Володимира Романенка, який від синьої лінії прошив голкіпера "щук" і відкрив рахунок у матчі.

Читайте: У Канаді хокеїст жорстоко побив рефері

У другому періоді херсонці істотно активізувалися в атаці, проте розпечатати ворота Богдана Дяченка у них так і не вийшло. У свою чергу, команда Сергія Вітера ще тричі відзначилася у воротах супротивника – по шайбі на свій рахунок записали Максим Разумов, Віталій Лялька та Ілля Коренчук.

Тільки на останніх хвилинах другої двадцятихвилинки "Дніпро" зміг розмочити рахунок і Кирило Бондаренко записав собі в актив першу шайбу херсонців у цьому матчі.

У заключному відрізку зустрічі команди не змогли відзначитися закинутими шайбами, однак за накалом пристрастей і гостротою боротьби третій період відповідав принциповості всієї фінальної серії.

Так, "Донбас" із рахунком у серії 4:1 завойовує сьомий в історії клубу чемпіонський титул, а "Дніпро" у дебютному для команди сезоні стає володарем срібного комплекту нагород.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у чемпіонаті України з баскетболу визначився перший фіналіст.