Сталева башка: 18-річний голкіпер з чемпіонату України з хокею здійснив сейв сезону

7,7 т.

18-річний воротар броварських "Волков" Артем Кожевников зробив неймовірний сейв головою. Епічний порятунок може претендувати на найбільш пам'ятне у сезоні.

Епізод стався в матчі 33-го туру Української хокейної ліги, в якому команда молодого голкіпера грала на виїзді з "Кременчук". Нападник господарів Дмитро Чернишенко викотився на ворота суперника і завдав божевільний по силі удар. На подив усіх учасників гри і глядачів Кожевников вирішив відбити шайбу головою, що йому благополучно вдалося зробити.

Читайте: Отетеріли навіть судді: українські хокеїсти влаштували дике святкування на майданчику - опубліковано відео

Відзначимо, що матч завершився розгромом гостей - 9:1. "Вовки" змогли розмочити ворота суперників лише в останньому періоді гри. Ця перемога стала найбільшою для "Кременчука" в нинішньому сезоні.

Як повідомляв "Обозреватель", неймовірний матч НХЛ перетворився у брутальне місиво, а хокеїсти заробили рекордну кількість штрафних хвилин.