Росія зганьбилася в 1/4 фіналу чемпіонату світу з хокею

42тЧитать новость на русском

Збірна Росії в чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею програла в овертаймі Канаді і вилетіла з турніру. Зустріч в Данії завершилася з рахунком 4:5.

За перші 20 хвилин Росія завдала лише чотири кидки по воротах проти 12 у канадців і до 32-й хвилині "горіла" 0:2.

Надалі підопічні Іллі Воробйова змогли перевести гру в додатковий час, де пропустили "постріл" від О'Райллі

Таким чином збірна Росії вперше з 2013 року залишилася без медалей на чемпіонаті світу. П'ять років тому команда Зінетулой Білялетдінова зазнала великої поразки на стадії чвертьфіналу від збірної США (3:8).

Вболівальники в коментарях звинувачують голкіпера і тренерський штаб.

Росія - Канада 4:5 ОТ (0: 1, 2: 1, 2: 2, 0: 1)