Росія вперше за 14 років програла Швеції на ЧС з хокею: опубліковано відео

14,7 т.

На чемпіонаті світу з хокею, який проходить в Данії, збірна Росії вчора поступилася збірній Швеції з рахунком 1:3.

Нападник московського ЦСКА Кирило Капрізов відзначився вже на третій хвилині матчу проти перебували в меншості шведів. Для форварда це шоста шайба на світовій першості.

Читайте: "Боягуз не грає в хокей": в США помер зірка 60-х родом з України

Після підопічні Рікарда Гренборга також в меншості зрівняли рахунок. Під кінець другого періоду рахунок був уже 1:2. За півтори хвилини до кінця зустрічі шведи встановили фінальний результат - 1:3.

Варто відзначити, що це перша поразка російської збірної від "Тре Крунур" за останні 14 років в рамках чемпіонатів світу. Остання поразка від шведів збірної Росії датована 2004 роком на турнірі в Чехії - 2:3. Після 11 зустрічей завершувалися на користь російської збірної.

В 1/4 фіналу першості цього року зустрінуться такі команди:

Швеція - Латвія

США - Чехія

Фінляндія - Швейцарія

Росія - Канада

Всі матчі відбудуться 17 травня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чеські хокеїсти на чемпіонаті світу відмовилися спілкуватися з російськими журналістами.