Російський хокеїст побив одноклубника в США: відео бійки

12,7 т.

Нападник "Сан Антоніо" Клим Костін влаштував розбірки з одноклубником Уейдом Меганом. Російський хокеїст побив американця, який у нинішньому сезоні виступає за "Чикаго Вулфс".

18-річний росіянин накинувся на проспекта системи "Блюз" під час матчу в Аматорській хокейній лізі США (АХЛ). Інцидент стався у кінцівці першого періоду, коли прозвучала сирена на перерву.

Костін зіткнувся із Меганом, після чого той агресивно кинув ключку на лід, скинув рукавички і прийняв бій. Росіянин пропустив парочку ударів, проте сам завдав більше, збивши опонента з ніг.

У результаті розбороняти забіяк пішли арбітри. Сам матч завершився перемогою "Чикаго" 5:2.

Читайте: "Штучно": російських хокеїстів опустили на землю після перемоги на Олімпіаді-2018

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що російські хокеїсти побили суддю під час матчу.