23 жовтня • оновлено в 17:04

/ Хокей

Росії не дали встановити рекорд на чемпіонаті світу з хокею

14.8т Читати матеріал російською

Збірна Росії з хокею не змогла відновити рекорд 2017 року по тривалості сухої серії на чемпіонатах світу - 201 хвилина 50 секунд без пропущених шайб.

Для нового досягнення підопічним Іллі Воробйова потрібно було протриматися майже до кінця першого періоду, проте вони пропустили гол від Латвії вже на 11-й хвилині. Оскарс Цибульскіс чудовим кидком реалізував більшість.

Чемпіонат світу з хокею проходить в Братиславі та Кошице, фінал буде зіграний 26 травня. В Кошице грають команди з групи А (Канада, США, Фінляндія, Німеччина, Словаччина, Данія, Франція і Великобританія). На арені в Братиславі проходять матчі групи В (Швеція, Росія, Чехія, Швейцарія, Норвегія, Латвія, Австрія та Італія).

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 5-го туру ЧС-2019 з хокею Росія - Латвія завершився з рахунком 3:1.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".