Лукашенко осоромився під час хокейного матчу, викликавши сміх у глядачів: опубліковано відео

18,9 т.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко насмішив глядачів на XIV Різдвяному міжнародному турнірі любителів хокею. У матчі проти збірної ОАЕ глава республіки впав в центрі поля, ледь не розчавивши суперника.

Епічний конфуз з 63-річним Лукашенко стався в третьому періоді. Олександр Григорович боровся за шайбу на вкиданні, проте втратив рівновагу і гепнувся на опонента, притиснувши того до льоду.

Читайте: З гумовою лялькою: хокеїст збірної Росії відзначився ідіотським фото

Забавно, що суддя не став жаліти президента, і під сміх глядачів видалив його з майданчику на 2 хвилини.

Цікаво, що це перше вилучення Лукашенко за всю історію даного турніру, передає "Прессбол". Також зазначається, що телеканал "Білорусь 5" побоявся показувати повтор епізоду. Сам матч завершився перемогою білорусів з рахунком 12:7, а Лукашенко закинув 3 шайби зробив три ассисти.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що росіяни загнобити форму хокеїстів з РФ на Олімпіаді-2018.