Кращий хокеїст Росії епічно осоромився в матчі НХЛ: відео курйозу

11,9 т.

Кращий хокеїст Росії Олександр Овечкін потрапив у неймовірно курйозний епізод під час матчу плей-офф НХЛ.

У шостому поєдинку чвертьфінальної серії Східної конференції "Вашингтон", кольори якого захищає Овечкін, грав із "Кароліною" на виїзді. На початку першого періоду, коли рахунок у грі ще не був відкритий, росіянин вирішив зробити силовий прийом проти захисника суперників Дугі Хемілтона.

Читайте: У Канаді хокеїст жорстоко побив рефері

Канадець зумів увернутися від Олександра, який нісся на всій швидкості, і той просто впечатався у борт, чим викликав сміх на трибунах. Росіянин, до слова, не знайшов нічого кращого, крім як показати жест, у якому порівняв Хемілтона з курчам.

Зазначимо, що "Кароліна" виявилася сильнішою за оппонента 5:2 і зрівняла рахунок у серії до чотирьох перемог – 3:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Овечкін жорсткого побив іншого представника Росії, відправивши того в глибокий нокаут.