23 жовтня • оновлено в 17:23

/ Хокей

Кращий хокеїст Росії епічно осоромився в матчі НХЛ: відео курйозу

5.6т Читати матеріал російською

Кращий хокеїст Росії Олександр Овечкін потрапив у неймовірно курйозний епізод під час матчу плей-офф НХЛ.

У шостому поєдинку чвертьфінальної серії Східної конференції "Вашингтон", кольори якого захищає Овечкін, грав із "Кароліною" на виїзді. На початку першого періоду, коли рахунок у грі ще не був відкритий, росіянин вирішив зробити силовий прийом проти захисника суперників Дугі Хемілтона.

Олександр Овечкін (у білому)

Канадець зумів увернутися від Олександра, який нісся на всій швидкості, і той просто впечатався у борт, чим викликав сміх на трибунах. Росіянин, до слова, не знайшов нічого кращого, крім як показати жест, у якому порівняв Хемілтона з курчам.

Зазначимо, що "Кароліна" виявилася сильнішою за оппонента 5:2 і зрівняла рахунок у серії до чотирьох перемог – 3:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Овечкін жорсткого побив іншого представника Росії, відправивши того в глибокий нокаут.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "НХЛ" на сайті "OBOZREVATEL".