Континентальний кубок: ХК "Донбас" зазнав першої поразки в сезоні

11,6 т.
ХК Донбас

Хокейний клуб "Донбас" у другому матчі XXI розіграшу Континентального кубка зазнав першої поразки в сезоні. Краща команда України з рахунком 1:8 поступилася чемпіону Латвії - "Курбадсу".

Обидві команди зі стартового вкидання показували швидкісний хокей, регулярно викочуючи до воріт суперника. Трохи небезпечніше, втім, були господарі майданчика, один із випадів яких на самому початку п'ятої хвилини увінчався успіхом - Лавровс у швидкій атаці викотився на Богдана Дяченка та в ближньому бою зумів направити шайбу в ворота. Моменти біля воріт української команди виникали і в подальшому, однак самовіддана гра Богдана і польових гравців допомагала зберігати колишній рахунок на табло. У кінцівці ж стартового відрізка, коли донеччанам вдалося перехопити ініціативу, зіграла ще одна швидка атака латвійців - Мартіньш Лавровс знову опинився перед воротами донеччан і серією обманних рухів зумів заплутати кіпера "Донбасу".

Друга двадцятихвилинка також почалася для донеччан з оборони - "Курбадсу" випала нагода реалізувати більшість. І коли здавалося, що "Донбасу" вдасться зберегти свої ворота "на замку", Гіптерс потужно кинув з правого кола, закинувши третю шайбу латишів. Коли ж другий період перевалив за середину, рахунок на табло був вже 0:5. Втім, донеччани не стали здаватися, і за п'ять хвилин до перерви забили одну шайбу, а через пару хвилин могли відіграти ще одну, але на шляху Віталія Ляльки встав щиток Ульдіса Калпи. А коли на табло залишалося 33 секунди до перерви, донеччани пропустили - асист Грічінскіс, тепер відзначився і сам.

На початку фінального відрізку матчу латишам знову вдалося забити швидкий гол - Ципуліс оформив дубль, реалізувавши більшість "Курбадсу". Коли ж до кінця матчу залишалося три хвилини, "Курбадс" зусиллями Сарканіса встановив остаточний рахунок у матчі.

Читайте: ХК "Донбас" здобув розгромну перемогу в матчі УХЛ

"Донбас" - "Курбадс" - 1:8 (0:2, 1:4, 0:2)

Шайби: 0: 1 Лавровс (Редліхс), 4:12, 0: 2 Лавровс (Спруктс), 19:17, 0: 3 Гіптерс (Спруктс, Золманіс - більш.), 22:46, 0: 4 Ципуліс (Грічінскіс), 29:42, 0: 5 Золманіс (Мартіньш Ципуліс), 33:38, 1: 5 Лялька (більш.), 35:47, 1: 6 Грічінскіс Ципуліс), 39:27, 1: 7 Ципуліс (Блукс - больш.), 42:30, 1: 8 Сарканіс (Печура), 57:26.

Донбас: Дяченко (Дуве); Лялька (А) - Костиков - Захаров (К), Ігнатенко - Шпак; Луговий - Коренчук (А) - Кузьмик, Жовнір - Александров; Коваленко - Савченко - Новиков, Фірсов - Григор'єв; Мостовий - Свищев - Рубан, Влад - Ординський.

Курбадс: Калп (Грінфогельс); Спруктс - Золманіс - Лавровс, Гіптерс - Порейс; Страуп - Мартіньш Ципуліс - Грічінскіс, Вальтерс (А) - Блукс (К); Бранчіс (А) - Сарканіс - Ремінс, Редліхс - Галкінс; Логуновс - Пекура - Зелтінс, Параднієкс - Сталс.

Нагадаємо, що в стартовій зустрічі Континентального кубка "Донбас" обігравестонську "Нарву" - 4:2.