ХК "Донбас" здобув розгромну перемогу в матчі УХЛ

2.2тЧитати новину російською

Хокейний клуб "Донбас" у суботу, 14 жовтня у черговому матчі УХЛ розгромив "Вовків" з Броварів. Зустріч на льоду Дружківської арени "Альтаїр" завершилася з рахунком 9:1.

На відміну від попередньої зустрічі, донеччани відкрили рахунок у матчі вже на п'ятій хвилині - Владислав Луговий залишився один біля воріт Олега Хоніна, і якщо з першим кидком кіпер броварчан ще впорався, то проти другого вже був безсилий. Після цього своє слово сказала третя ланку "Донбасу" - спочатку Микита Коваленко реалізував більшість, а потім допоміг двічі відзначитися Івану Савченку. Останню шайбу в першому періоді записав на свій рахунок Денис Мостовий, якому асистували Ярослав Свищев і Олексій Ворона.

Як і в минулому матчі, у другому періоді голів було небагато - лише на 13 хвилині Ілля Коренчук після передачі Олександра Александрова реалізував більшість "Донбасу" і закинув першу шайбу в другій двадцятихвилинці. Не пішов без голу в другому періоді й Іван Савченко - головному снайперу донеччан знову асистував Микита Коваленко.

Досить довго не вдавалося донеччанам відзначитися і в третьому періоді - лише на 8 хвилині заключного відрізка зустрічі Олександр Влад втік у контратаку і потужним кидком вразив дальню "дев'ятку" воріт Олега Хоніна. Проте, в цій зустрічі "Вовки" не втекли без закинутої шайби - кращий снайпер команди Соломон Шапіро сквитав одну шайбу, однак останню шайбу закинули донеччани - Іван Савченко оформив покер з передачі Микити Коваленка і Юрія Шпака, встановивши тим самим остаточний рахунок зустрічі - 9:1 на користь "Донбасу".

"Донбас" - "Вовки" - 9:1 (5:0, 2:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Луговий (Коренчук), 4:22, 2:0 Коваленко (Ігнатенко - більш.), 9:49, 3:0 Савченко (Коваленко), 12:11 4:0 Савченко (Новиков, Коваленко) , 16:22, 5:0 Мостовий (Свищев, Ворона), 18:09, 6:0 Коренчук (Александров - більш.), 32:45, 7:0 Савченко (Коваленко), 38:20, 8:0 Влад (Жовнір), 47:40, 8:1 Шапіро (Овчинников), 57:34, 9:1 Савченко (Новиков, Шпак), 58:14.

Донбас: Дяченко (з 34:58 - Дуве); Луговий - Кузьмик - Коренчук (А), Жовнір - Александров; Ворона - Свищев - Мостовий, Григор'єв (К) - Фірсов; Новиков - Коваленко - Савченко (А), Ігнатенко - Шпак; Рубан - Влад.

Вовки: Хонін (Логінов); Мілінскій (А) - Овчинников (К) - Шапіро, Жариков - Бобков; Черемнов (А) - Черниченко - Омельченко, Пуголовкін - Пріваліхін; Носко - Боронило - Мкртчян, Луценко - Шелестун.