ХК "Донбас" оформив десяту перемогу поспіль у чемпіонаті України

5,7 т.
ХК 'Донбас' оформив десяту перемогу поспіль у чемпіонаті України

У четвер 12 жовтня у Дружківці відбулася заключна гра другого кола УХЛ - донецький "Донбас" приймав броварських "Вовків". Зустріч завершилася розгромною перемогою господарів льоду - 9:0.

У першій зустрічі цих команд в історії Віталій Лялька відкрив рахунок ще на першій хвилині, проте в цій грі закинутих шайб глядачі чекали до середини першого періоду, коли Микита Новіков здорово переграв Микиту Гордюшина після передачі від Івана Савченка. Після цього аж до кінцівки періоду донеччани відправили у ворота броварської команди ще чотири шайби, причому одну з них записав на свій рахунок Дмитро Ігнатенко, який проводив перший матч за "Донбас" у новому сезоні.

У другому періоді голкіпер "Вовків" зміг зберігати свої ворота "сухими" лише протягом чотирьох хвилин - Сергій Кузьмик вивів шайбу на п'ятак, де Микита Новіков повторив той же трюк, що і у випадку з першим голом, відправивши ігровий снаряд над Гордюшина в сітку воріт. Більше голів у цьому періоді не було, і єдиною подією стала заміна воротаря у складі "Донбасу" - після закінчення 34 хвилин матчу Богдана Дьяченка замінив Максим Дуве.

У заключному відрізку зустрічі обидві команди також нечасто загрожували воротам один одного, проте в середині двадцятихвилинки донеччани змогли нарешті реалізувати більшість - Віталій Лялька реалізував момент, у якому також взяли участь Дмитро Ігнатенко і Віктор Захаров. Через кілька хвилин збільшив рахунок у матчі Денис Мостовий. Остаточний рахунок у матчі встановив Віктор Захаров, який до цього взяв участь у половині голів своєї команди.

Читайте: ХК "Донбас" розгромив "Галицьких Левів" в матчі УХЛ

"Донбас" - "Вовки" - 9: 0 (5: 0, 1: 0, 3: 0)

Шайби: 1:0 Новиков (Кузьмик), 10:39, 2:0 Александров (Захаров, Савченко), 12:32, 3:0 Лялька (Захаров, Александров), 15:58, 4: 0 Ігнатенко (Свищев), 16:18, 5: 0 Лялька (Захаров, Савченко), 18:42, 6: 0 Новиков (Кузьмик), 23:20 7: 0 Лялька (Ігнатенко, Захаров - більш.), 48:38, 8: 0 Мостовий (Ворона), 53:00, 9: 0 Захаров, 54:45.

Донбас: Дьяченко (з 33:56 - Дуве); Лялька (А) - Захаров (К) - Савченко (А), Ігнатенко - Шпак; Ворона - Свищев - Мостовий, Жовнір - Александров; Новиков - Кузьмик - Коваленко, Григор'єв - Фірсов; Рубан - Влад.

Вовки: Гордюшин (Логінов); Мілінскій (А) - Овчинников (К) - Шапіро, Жариков - Бобков; Черемнов (А) - Черниченко - Омельченко, Исламов - Пріваліхін; Шелестун - Носко - Боронило, Пуголовкін - Мкртчян; Луценко.