LTE планшету Взяти участь

/Хокей

"Донбас" всуху обіграв "Кременчук" і продовжив переможну серію

1.9тЧитати матеріал російською

Хокейний клуб "Донбас" переміг у центральному матчі восьмого туру чемпіонату України, обігравши "Кременчук". Матч у Броварах на арені "Термінал" завершився з рахунком 0:4.

У першому періоді ближче до занедбаної шайби були господарі. Команда Олександра Савицького більше загрожувала воротам суперника, в результаті чого Богдан Дьяченко відбив 19 кидків. У другому періоді підопічні Сергія Вітера стали грати вільніше і закинули три шайби, одна з яких у більшості.

У заключній 20-хвилинці команди грали без центру, змушуючи воротарів попрацювати, але відзначитися змогли лише гравці "Донбасу". Команда Вітера вдруге в матчі реалізувала більшість, а Віталій Власенко пропустив у дебютному матчі в складі "Кременчука".

Таким чином, "Донбас" продовжує перемагати в чемпіонаті України, вигравши всі вісім матчів, при цьому Дьяченко оформив перший шатаут у сезоні. А "Кременчук" програв другу зустріч у сезоні.

УХЛ. Регулярний чемпіонат:

"Кременчук" - "Донбас" - 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Костиков (Лялька, Захаров), 29:49, 0: 2 Шпак (Захаров - більш.), 36:17, 0: 3 Захаров (Костиков, Фірсов), 38:50, 0: 4 Кузьмик ( Луговий, Александров - більш.), 51:24.
Кременчук: Петленко (Власенко - з 38:10); Бойков (А) - Карпенко (К) - Чернишенко (А), Козачук - Бойових; Алексанян - Кривошапкин - Крюченкін, Наливайко - Грицких; Чорний - Шах - Шиманський, Горлушко - Савицький; Роганов.
Донбас: Дьяченко (Дуве); Луговий - Кузьмик - Коренчук (А), Жовнір - Александров; Лялька (А) - Захаров (К) - Костиков, Шпак - Ординський; Новиков - Коваленко - Мостовий, Григор'єв - Фірсов; Рубан - Свищев - Ворона, Влад.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".