Де дивитися Росія - Чехія: розклад трансляцій чемпіонату світу з хокею 2018

11тЧитати новину російською

Збірна Росії з хокею в четвер, 10 травня, проведе черговий матч на чемпіонаті світу , який в ці дні проходить в Данії. Після впевнених перемог над командами Франції, Австрії та Білорусі підопічні Петра Воробева битимуться з чехами.

Побачити гру Росія - Чехія можна буде в прямому ефірі на російському каналі "Матч ТВ". Початок зустрічі - о 21:10 за київським часом. Крім того, поєдинок буде доступний до показу на білоруському телеканалі "Білорусь 5".

Цікаво, що всі три зустрічі збірної Чехії на першості не вкладалися у відведені 60 хвилин. В овертаймі і по буллітах шестикразові чемпіони світу обіграли Словаччину і Швейцарію, а поєдинок проти шведів завершився поразкою в додатковий час.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, стали відомі суперники збірної України на чемпіонаті світу з хокею 2019 року.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "Обозреватель".