Хокей - Юний хокеїст спорудив дикий хет-трик, ледь не побивши історичний рекорд - новини хокей | Спорт Обозреватель 22 січня
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Божевілля дня: юний хокеїст спорудив дикий хет-трик, ледь не побивши історичний рекорд

5.4тЧитати новину російською

Нападник шведської команди U-15 клубу "Гульдсмедшютте" Філіп Нюберг оформив один з найшвидших хет-триків в історії хокею.

У першому періоді гри з об'єднаною командою "ІФК Арбога"/ФІФК /"Кунгсёр", яка завершилася з рахунком 16: 2, 14-річний хокеїст зробив неймовірне. Перший гол він забив на позначці 5:56, другий - через п'ять секунд, третій - ще через 7 секунд.

"Божевілля, що я забив голи так швидко. Раніше я робив хет-трики менш ніж за хвилину, але за 12 секунд - ніколи. У мене хороший кидок, плюс ми тренуємося, щоб багато забивати", - цитує Нюберг Nerikes Allehanda.

Нюберг всього на дві секунди поступився світовому рекорду за швидкісю хет-трику. У Книзі рекордів Гіннесса зафіксовано досягнення гравця "Фріск Аскер" Юргена Палмгрена Еріхсен, який забив три голи за 10 секунд e 1991 році e чемпіонаті Норвегії.

Всього e 17 матчах цього сезону Нюберг забив 43 голи, на рахунку команди при цьому 146 забитих і 37 пропущених.

Як повідомляв "Обозреватель", український нападник забив неймовірний гол поміж ніг воротарю.