Екс-тренер збірної України відзначився хамством на чемпіонаті світу з хокею

12,9 т.

Колишній тренер збірної України, а нині наставник команди Казахстану Андрій Назаров відзначився неналежною поведінкою у перерві матчу із Росією. Під час флеш інтерв'ю журналістки Наталії Кларк з нападаючим казахстанців Романом Старченко Назаров по-хамськи перервав репортаж і повів хокеїста у роздягальню.

Трохи пізніше в інтерв'ю Олексію Шевченку Наталія зізналася, що завжди вважала історії про Назарова і журналістів наговорами і не очікувала такого від головного тренера Казахстану:

Нагадаємо, це не перший подібний випадок. У сьомому сезоні КХЛ головний тренер "Барис" повіві з прямого ефіру нападника Микиту Міхаліса.

дивіться: Кращий гол турніру. Гравець збірної Казахстану забив фантастичну шайбу на чемпіонаті світу з хокею: відео шедевра

Зауважимо, що зустріч Казахстан - Росія закінчилась рахунком 4: 6. Цю перемогу росіяни здобули, встановивши антирекорд першості.