Знаменитого російського хокеїста брутально вкарбували в лід у США

9,2 т.
Орлов Бландізі

Захисник "Вашингтона" Дмитро Орлов відзначився ефектною бійкою в матчі регулярної першості НХЛ. Відомого хокеїста збірної Росії буквально вкарбували в лід під час гри з "Нью-Джерсі".

Інцидент стався наприкінці другого періоду за рахунку 0:0. За дві хвилини до перерви на Орлова налетів форвард гостей Джозеф Бландізі. Між канадцем і росіянином зав'язалася соковита бійка з обопільним обміном ударів.

Читайте: Штраф і дискваліфікація: в Росії жорстко покарали хокеїстів за клоунаду під час матчу

При цьому нападник "Дияволів" зумів завалити свого опонента. Бландізі заламав Орлова і розбив тому ніс.

У результаті замісу обидва гравці були покарані 5-хвилинним видаленням. А сам матч завершився мінімальною перемогою "Вашингтона" з рахунком 1:0.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що іншого російського хокеїста брутально вирубили в матчі НХЛ.