Визначився переможець чемпіонату світу з хокею

25.2тЧитати новину російською

Збірна Швеції виграла чемпіонат світу з хокею-2017, у серії буллітів здобувши перемогу над Канадою. Зустріч у Кельні (Німеччина) завершилася з рахунком 2:1.

Перша двадцятихвилинка залишилася за Швецією, яка була активніше, проте багато в чому за рахунок двох вилучень. У другому періоді канадці "прокинулися", притиснули суперника і були близькі до того, щоб відкрити рахунок у матчі, але замість цього несподівано пропустили самі.

На останніх секундах скандинави, граючи в меншості, жбурнули шайбу в сторону воріт Пикарда, щоб не допустити контратаку, але снаряд несподівано проскочив у будиночок воротаря канадців.

На початку третього відрізка Канада змогла зрівняти рахунок, після чого пішла відкрита гра. Шайба переходила то до однієї, то іншої команди, але вперто не хотіла потрапляти у ворота.

Доля титулу визначилася лише в серії післяматчевих буллітів, де точніше хокейні "пенальті" виконали гравці зі Швеції, завоювавши таким чином 10-й ювілейний титул.

Канада - Швеція - 1:2Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Голи: Хедман - 1 (мен.), 39:39 - 0:1. О`Райллі - 2 (бол., Марнер, Маккіннон), 41:58 - 1:1.
Переможний буліт: Бекстрем.
Воротарі: Пікар - Х. Лундквіст.
Штраф: 10 - 8.
Кидки: 43 (10+12+11+10) - 41 (12+6+12+11).

Нагадаємо, що раніше збірна Росії зганьбилася в півфіналі ЧС-2017, пропустивши 4 рази в третьому періоді. В результаті у команди РФ лише "бронза", яку вона здобула в грі з Фінляндією (5:3).

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "Обозреватель".