Росія програла США у півфіналі чемпіонату світу з хокею

8,1 т.
Росія США хокей

Збірна США драматично обіграла Росію на молодіжному чемпіонаті світу з хокею, який проходить у Канаді. Напружений поєдинок завершився перемогою американців по буллітам - 4:3 Б (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0).

В основний час обидві команди порадували глядачів видовищною грою. Шанувальники хокею побачили під час трьох періодів шість закинутих шайб. При цьому виявити переможця за 60 хвилин так і не вдалося.

Читайте: Зірці збірної Росії з хокею влаштували підставу в США: опубліковано курйозне відео

В овертаймі ризикувати явно ніхто не хотів, тому довелося пробивати буліти. У штрафних кидках хокеїсти обох збірних демонстрували реалізацію.

Все вирішилося лише у сьомому раунді буллітної серії. Переможний кидок на рахунку Троя Террі. У фіналі США зіграють з господарями турніру канадцями.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в США хокеїсти влаштували махач на матчі НХЛ.