Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Фінський хокеїст поглумився над росіянами, обігравши всю команду: відео шедеврального голу

17тЧитати матеріал російською

Форвард китайського клубу "Ред Стар Куньлунь" Макс Вярн забив розкішний гол у Континентальній хокейній лізі. Фінський нападник обіграв всю команду суперника в матчі проти "Сочі".

28-річний хокеїст зробив неймовірний сольний прохід практично від своїх воріт. Вярн обійшов опонентів, немов вони стояли, після чого скоїв ефектний кидок у "дев'ятку".

Яскравий епізод стався в третьому періоді за рахунку 0:1 на користь сочинців. Через 8 хвилин Олег Яшин закинув другу шайбу у ворота гостей, принісши "Куньлуню" вольову перемогу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що канадці принизили збірну Росії в півфіналі Кубка світу з хокею.

Читайте всі новини по темі "КХЛ" на сайті "OBOZREVATEL".