Капітан збірної Росії здійснив принизливий вчинок на чемпіонаті світу: ганебне відео | Обозреватель 06 січня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

29.8тЧитати новину російською

Капітан молодіжної збірної Росії з хокею Владислав Каменєв відзначився негарним вчинком у фінальному матчі молодіжного чемпіонату світу. Інцидент стався на 58-й хвилині зустрічі. Після шайби фінської збірної (3-2) хокеїст вступив у суперечку із суддями, а потім на лаві штрафників ударив одного з офіційних осіб ключкою по руці. У потерпілого пішла кров. Каменєв був видалений до кінця матчу.

Варто відзначити, що зустріч закінчилася перемогою фінів в овертаймі - 4:3. Переможну шайбу на другій хвилині додаткового часу закинув Каспер Капанен.