планшету Взяти участь

/Хокей

Україна сенсаційно програла Литві на чемпіонаті світу з хокею

2.8тЧитати матеріал російською

Збірна України з хокею несподівано програла команді Литви на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В. Команда Олександра Савицького поступилася в Загребі - 1:2.

Перший період команди провели в рівній грі та завершили без закинутих шайб. А ось друга 20-хвилинка пройшла за незначної переваги нашої команди, що вилилося в гол Юрія Петранговського.

Здавалося, Україна спокійно доведе до кінця свою перевагу над суперниками, але прибалти приголомшили "жовто-синіх" двома голами. Спочатку наші пропустили у меншості, а потім і в рівних складах. Відійти від шоку українці так і не змогли, і зазнали сенсаційної поразки.

Зазначимо, що Литва поступається Україні п'ять позицій у світовому рейтингу.

Тепер для виходу в Дивізіон 1А у вирішальному матчі "жовто-сині" зобов'язані обігравати лідера - команду Великобританії, і сподіватися, що Литва не зможе здобути перемогу над Хорватією в основний час.

Чемпіонат світу. дивізіон 1В

Україна - Литва - 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Як повідомляв "Обозреватель", 15 хокеїстів збірної Росії попалися на допінгу напередодні чемпіонату світу.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".