Чемпіон України виграв матч-трилер у головного конкурента

4,7 т.

У Києві відбувся перший матч п'ятого туру чемпіонату України, в якому місцеві "Дженералз" брали ХК "Донбас". Зустріч завершилася перемогою гостей лише в серії буллітів - 1:2.

Читайте: ХК "Донбас" встановив рекорд результативності чемпіонату України

У першому періоді команди діяли обережно, з оглядкою на власні ворота. Команди по одному разу грали в меншості, однак, до серйозних небезпек біля воріт один одного це не призвело. На правах господарів "Дженералз" більше кидали по воротах "Донбасу", частіше тільки при вході в зону, але в рамці донеччан надійно грав Євген Царегородцев. Найреальніша можливість відкрити рахунок у перші 20 хвилин була капітана Сергія Варламова, який замикаючи пас Дениса Кочеткова, влучив прямо у воротаря, - повідомляє прес-служба "Донбасу".

Після перерви команди почали грати в більш відкритий і агресивний хокей. Глядачі побачили першу бійку в матчі, а хокеїсти "генералів" почали частіше віддалятися, тому з воротарів набагато більше роботи було у Едуарда Захарченка. Втім, незважаючи на ігрову перевагу "Донбасу", на другу перерву команди пішли так і не відкривши рахунок у матчі.

У завершальній третині вболівальники нарешті дочекалися голів. Спочатку киянам вдалося реалізувати більшість, а за шість хвилин до кінця матчу захисник Павло Таран результативно завершив комбінацію Іллі Докшіна та Сергія Бабинця, перевівши гру в перший у нинішньому чемпіонаті України овертайм.

Читайте: Де дивитися центральний матч чемпіонату України: розклад трансляцій

У п'ятихвилинному овертаймі при грі 4х4 команди діяли гостро, але голкіпери обох команд не дозволили собі пропустити вирішальні шайби. Гра перейшла в серію післяматчевих штрафних кидків. Після трьох кидків рахунок був рівним 1:1, а вирішальну шайбу закинув Денис Кочетков. Після цієї перемоги "Донбас" одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату.

Дженералз - Донбас - 1:2 Б (0:0, 0:0, 1:1)

Шайби: 1: 0 Гніденко (Толкунов, Афанасьєв), 48: 16-бол, 1: 1 Таран (Докшін, Бабинець), 53:40.

Нагадаємо, що завтра відбудеться другий матч "Дженералз" - "Донбас", початок о 15:00. Прямі відео трансляції на телеканалах UA: Перший, "Донбас" і сайті XSPORT.ua.