Чемпіон України "Донбас" вирвав важку перемогу в додатковий час

5,7 т.
Чемпіон України 'Донбас' вирвав важку перемогу в додатковий час

Чинний чемпіон України з хокею ХК "Донбас" здобув важку перемогу в другому матчі дев'ятого туру національної першості. Донеччани лише в овертаймі дотиснули другу команду чемпіонату "Кременчук" - 3:2 (ОТ).

Підопічні Анатолія Степанищева часто віддалялися в першій третині гри, змушуючи своїх уболівальників нервувати, проте оборона на чолі з Євгеном Царегородцевим раз за разом відводила загрозу від своїх воріт. За надійну гру в меншості "Донбас" був винагороджений голом у кінцівці періоду.

Дивіться: ХК Донбас - ХК Кременчук - 3-2: відео матчу чемпіонату України

Символічно, що рахунок відкрив саме захисник: Дмитру Ігнатенку вдався точний кидок від синьої лінії. Додамо, що за кілька хвилин до цього свій дебютний гол міг провести інший гравець оборони, але Євген Горбань влучив у штангу воріт Михайла Шевчука.

У другому періоді гостям вдалося переломити хід матчу. Менш ніж за чотири хвилини "Кременчук" зміг не тільки зрівняти рахунок, але і вперше в турі вийти вперед. На допомогу "Донбасу" знову прийшли гравці лінії оборони. За шість секунд до закінчення періоду ще одним точним кидком від синьої лінії відзначився Павло Таран.

Читайте: "Донбас" у видовищному матчі обіграв "Білий Барс"

У третьому періоді команди не змогли закинути швидку шайбу, а чим ближче ставала фінальна сирена, тим більше суперники думали про оборону. У підсумку гра перейшла в овертайм, який продовжив серію чемпіонату України: ні в одному турі лідери першості ще не брали повноцінні 6 очок у двох матчах. Однак "Донбас" виявився першою командою, яка все-таки виграла обидві зустрічі туру. На другій хвилині овертайму Денис Кочетков приніс перемогу донецькій команді.

"Донбас" - "Кременчук" - 3: 2 ОТ (1: 0, 1: 2, 0: 0)

Голи: 1: 0 Ігнатенко (Кузьмик, Толстушко), 16:12, 1: 1 Чернишенко (Бойков, Микулко) , 21: 13-бол, 1: 2 Лисак (Бойков, Карпенко), 23:40, 2: 2 Таран (Варламов, Петрухно), 39: 54-бол, 3: 2 Кочетков (Катрич), 61:47.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що "Донбас" відірвався від киян у турнірній таблиці. Тепер донеччани лише зміцнили своє лідерство.