Android смартфону Взяти участь

/Хокей

Канадці принизили збірну Росії у півфіналі Кубка світу з хокею

25.8тЧитати матеріал російською

Збірна Канади впевнено обіграла збірну Росії у півфінальному матчі Кубка світу у Торонто. Рівна гра у першому і другому періодах обернулася приниженням у третьому - 3:5 (0:1, 2:1, 1:3).

Автором першого гола став Сідні Кросбі. Микита Кучеров зрівняв рахунок у середині другого періоду, а за кілька хвилин до перерви Євген Кузнєцов вивів російську збірну вперед - 2:1, але через хвилину Канада відігралася завдяки голу Бреда Маршана.

На початку третього періоду Маршан оформив дубль. Потім Корі Перрі збільшив перевагу Канади, а на 50-й хвилині Джон Таварес закинув п'яту шайбу своєї команди. За дев'ять секунд до фінальної сирени один гол відквитав Артемій Панарін. Зазначимо, що на 58-й хвилині збірна Росії перейшла на гру у шість польових, знявши із воріт Сергія Бобровського.

Канада - Росія - 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)

1:0 - Кросбі - 7:40.

1:1 - Кучеров (Зайцев, Малкін) - 28:47.

1:2 - Кузнєцов (Телегін, Дадонов) - 36:24.

2:2 - Маршан (Кросбі, Бержерон) - 37:36.

3:2 - Маршан (Кросбі, Бержерон) - 41:16.

4:2 - Перрі (Кутюр, Власіч) - 45:48.

5:2 - Таварес (Гецлаф, Власіч) - 49:22.

5:3 - Панарін (Кульомін, Кучеров) - 59:51 (6x5).