Україна познущалася над суперником у відборі на Олімпіаду-2018

6,7 т.

Збірна України з хокею яскраво розгромила команду Хорватії в другому матчі кваліфікації на Олімпійські ігри 2018 року. Поєдинок в японському Саппоро завершився з рахунком 6:0. Всі питання про переможця підопічні Олександра Савицького зняли ще в першому періоді, який завершився з рахунком 3:0. У наступних двох періодах "синьо-жовта" дружина засмутила суперника ще тричі. Другий шатаут до ряду оформив голкіпер збірної Едуард Захарченко, на цей раз він впорався з 26 кидками в його ворота.

Читайте: Збірна України розгромила Румунію у відборі на Олімпіаду-2018

Україна - Хорватія - 6:0 (3: 0, 1: 0, 2: 0)

Шайби: 1: 0 Гніденко (Кіча, Петранговський), 1:00, 2: 0 Побєдоносцев (Бондарєв), 7:28, 3: 0 Петранговський (Кіча), 15:42 4: 0 Кіча (Петранговський, Гніденко), 24: 06-бол, 5: 0 Благой (Міхнов, Бондарєв), 49:21, 6: 0 Бондарєв (Андрейків), 59: 55. Своєю наступний поєдинок в групі J українці проведуть 15 лютого проти команди Японії. Початок о 11:00 за київським часом. Переможець квартету на наступному етапі зіграє з командами Норвегії, Франції Казахстану. Турнір пройде в Норвегії з 1 по 4 вересня.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що літак збірної України потрапив у халепу під час посадки в Японії.