Канадський хокеїст вразив неймовірним вчинком під час матчу

Читати новину російською

Нападник "Вашингтона" Том Уілсон став справжнім героєм четвертого матчу серії плей-офф НХЛ проти "Торонто". Спершу канадський хокеїст неймовірним чином врятував свою команду від голу, а потім оформив дубль у ворота суперника.

Неймовірно видовищний епізод стався в другій половині першого періоду. За рахунку 2:1 на користь "Вашингтона" Уїлсон у падінні виніс шайбу з лінії воріт господарів, а потім піднявся і полетів у контратаку, завершивши її результативним кидком. А ще через 2,5 хвилини Том оформив дубль.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам на власні очі насолодитися розкішним чудо-сейвом 23-річного канадця, завдяки якому "Вашингтон" вирвав перемогу "Торонто" 5:4.

Варто зазначити, що після цього матчу рахунок у серії став нічийним - 2:2.

Нагадаємо, нещодавно одноклубник Уїлсона росіянин Овечкін зробив підлість у НХЛ.

Читайте всі новини по темі "НХЛ" на сайті "Обозреватель".