ХК "Донбас" здобув бойову перемогу в чемпіонаті України

1.7тЧитати новину російською

У середу, 20 січня, на Дружківській льодовій арені "Альтаїр" у матчі 15-го туру чемпіонату України з хокею, донецький "Донбас" обіграв харківський "Витязь". Зустріч закінчилася з рахунком 7:4.

Зустрічі донеччан з, можливо, майбутнім учасником плей-офф вже традиційно проходять у впертій боротьбі. У попередньому матчі на "Альтаірі" господарі взяли гору над харків'янами з різницею в три шайби, а в першому поєдинку 11-го туру гості і зовсім примудрилися спочатку повести в рахунку, а потім подвоїти свою перевагу. І хоча, підсумкову перемогу 9:2 відсвяткував "Донбас", команда Віталія Литвиненка.

Як підтвердження вищесказаного команди влаштували обстріл воріт вже в першому періоді. Відкрили рахунок харків'яни. Граючи в чисельній більшості, з передачі Олексія Лазаренка лівий від воротаря кут вразив нападник Роман Сальников. Незабаром відновив паритет іменинник Микита Буценко, який скориставшись осічкою оборони, опинився один перед воротами і майстерно переграв Владислава Вязовова.

Втім, харків'ян це не зупинило, і вони ще двічі вразили ціль до першої перерви. Спочатку Єгор Посєвін вдруге вивів гостей вперед, а потім у чисельній більшості 5 на 3 результативно кинув Ігор Кривонос. Між голами "Витязя" слово взяв тандем Кочетков-Захаров. Перший асистував - другий забивав.

Другий період донеччани почали з місця в кар'єр і протягом п'яти хвилин двічі поміняли цифри на табло. Володимир Чердак результативно завершив перепасовку Олександра Журуна та Іллі Докшіна, а потім Павло Таран ефектним клацанням від синьої лінії вперше в матчі вивів "Донбас" вперед. Піти на перерву в ранзі лідера гостям не дозволила навіть закинута шайба Віталія Муля - на 33-й хвилині з двох метрів бахнув в "рамку" Владислав Куцевич.

Незабаром після відпочинку з передачі Сергія Варламова зміцнив перевагу господарів Захаров. У третьому періоді команди зіграли максимально акуратно і перше видалення відбулося лише на 56 хвилині - свою команду на дві хвилини у меншості залишив нападник "Витязя" Олександр Пономар. За грубу гру суперника покарав Єгор Короп, який закинув першу шайбу у светрі "Донбасу".

"Донбас" - "Витязь" - 7: 4 (2:3, 3:1, 2:0).

Шайби: 1:0 Сальников (Лазаренко ), 07: 19-бол, 1:1 Буценко, 10:04, 1:2 Посєвін (Кобиков), 12:28, 2:2 Кочетков (Захаров), 14: 16-мен, 2:3 Кривонос (Кривда, Сальников), 15: 22-5х3, 3:3 Чердак (Докшін, Журун), 22: 28-бол, 4:3 Таран (Захаров), 24: 33-бол, 4:4 Муль (Кобиков), 27:16 , 5:4 Куцевич (Бабинець, Буценко), 32:33, 6:4 Захаров (Варламов), 44:42, 7:4 Короп (Чердак, Журун), 57:30.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з хокею" на сайті "Обозреватель".