Росія яскраво зганьбилася на чемпіонаті світу з хокею

31.5тЧитати новину російською

Збірна Росії з хокею з рахунком 2:4 програла команді Канади в півфіналі чемпіонату світу з хокею і тепер може завоювати максимум "бронзу" Мундіалю. Підопічні Олега Знарка перед третім періодом вели з перевагою у дві шайби, але безвольно прогавили перемогу.

На 33-й хвилині Євген Кузнєцов вивів збірну Росії вперед, ще через 2 хвилини Микита Гусєв збільшив перевагу. Після цього росіяни практично припинили грати, дозволивши супернику закинути чотири шайби.

Таким чином, Росія з 2011 року не може виграти у Канади на великих міжнародних турнірах.

У 2011 році російські хокеїсти обіграли канадців у чвертьфіналі чемпіонату світу з рахунком 2:1. Після цього Росія програла Канаді в фіналі ЧС-2015 - 1:6 і в півфінальній зустрічі Кубка світу - 2016 - 3:5.

Нагадаємо, що напередодні збірній Росії влаштували підставу на чемпіонаті світу з хокею

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "Обозреватель".