У Формулі-1 відбувся найфантастичніший Гран-прі сезону

28,9 т.

На мокрому автодромі Хоккенхаймринг в Хоккенхаймі в неділю, 28 липня, відбувся одинадцятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1.

Гран-прі Німеччини

Гран-прі Німеччини виграв пілот Red Bull Макс Ферстаппен.

Через несподіваний дощ, який пішов перед самим стартом, ця гонка вийшла найбільш непередбачуваною і драматичною в сезоні.

Вже до 20-го кола траса стала підсихати і багато хто відправився в бокси за гумою для сухого водіння. Однак 10 колами пізніше дощ пішов знову і першою його жертвою став Шарль Леклер, який йшов другим. Пілот Ferrari "послизнувся" на мокрому полотні дороги і завмер в гравійнiй пастці.

Через мить в подібну аварію потрапив і лідер Льюїс Хемілтон, але британець ціною порушення правил перетнув заборонену лінію і встиг пірнути в свої бокси.

Механіки, які не чекали цього, в паніці металися в пошуках потрібних коліс, що коштувало чинному чемпіону 6 позицій.

За 13 кіл до кінця Льюїс знову помилився, вилетів в гравій, змінив гуму і повернувся в гонку останнім - 15-м, а через кілька колами свою машину розбив його партнер по Mercedes Вальттері Боттас.

У цей момент своїм шансом сповна використовувався Себастьян Феттель. Лідер Ferrari, що стартував останнім, по сухій трасі за кілька кіл до кінця бою зміг обійти майже всіх конкурентів і зайняти другий рядок.

Третім став росіянин Данило Квят з Toro Rosso.

Наступний етап пройде в Угорщині 4 серпня.

Читайте: Вперше в історії! У Формулі-1 встановлений неймовірний світовий рекорд

Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 липня на колишньому аеродромі в Сільверстоуні десятий етап Формули-1. Гран-прі Великобританії виграв пілот Mercedes Льюїс Хемілтон.